🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rimbo Area Rug
| Collection: | Rimbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Rimbo Area Rug—
$49.00
$14.70More Images







Rimbo Area Rug
| Collection: | Rimbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rimbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























