🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rilton Gray Wool Carpet
| Collection: | Pitman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Taupe, Gray, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $95.70
Original: $319.00
-70%Rilton Gray Wool Carpet—
$319.00
$95.70More Images















Rilton Gray Wool Carpet
| Collection: | Pitman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Taupe, Gray, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pitman |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Taupe, Gray, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























