🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Riki Gray Area Rug
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Riki Gray Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






Riki Gray Area Rug
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























