
Riegelwood Area Rug
| Collection: | Riegelwood |
|---|---|
| Colors: | Navy, Peach, Medium Green, Sky Blue, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $169.00
-70%$169.00
$50.70More Images








Riegelwood Area Rug
| Collection: | Riegelwood |
|---|---|
| Colors: | Navy, Peach, Medium Green, Sky Blue, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riegelwood |
|---|---|
| Colors: | Navy, Peach, Medium Green, Sky Blue, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























