🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rider Wool Area Rug
| Collection: | Rider |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Rider Wool Area Rug—
$69.00
$20.70More Images






Rider Wool Area Rug
| Collection: | Rider |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rider |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























