🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Riddle Carpet - Clearance
| Collection: | Riddle |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 72% Viscose, 28% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Riddle Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images


Riddle Carpet - Clearance
| Collection: | Riddle |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 72% Viscose, 28% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riddle |
|---|---|
| Colors: | Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 72% Viscose, 28% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























