🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rickinghall Peach&Sage Medallion Beige Rug
| Collection: | Rickinghall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige, Peach, Dusty Pink, Medium Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Rickinghall Peach&Sage Medallion Beige Rug—
$59.00
$17.70More Images








Rickinghall Peach&Sage Medallion Beige Rug
| Collection: | Rickinghall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige, Peach, Dusty Pink, Medium Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rickinghall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige, Peach, Dusty Pink, Medium Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























