🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Riceville Pink Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Riceville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Riceville Pink Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Riceville Pink Trellis Wool&Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Riceville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riceville |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.08" |























