🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Riccall Area Rug - Clearance
| Collection: | Riccall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $79.00
Riccall Area Rug - Clearance—
$79.00
More Images









Riccall Area Rug - Clearance
| Collection: | Riccall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riccall |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Light Slate |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























