🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rhea Area Rug - Clearance
| Collection: | Rhea |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Teal, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Rhea Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Rhea Area Rug - Clearance
| Collection: | Rhea |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Teal, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rhea |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Teal, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























