🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rexville Area Rug - Clearance
| Collection: | Rexville |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $79.00
Rexville Area Rug - Clearance—
$79.00
More Images



Rexville Area Rug - Clearance
| Collection: | Rexville |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rexville |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























