🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Reva Area Rug - Clearance
| Collection: | Reva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Olive, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $99.00
Reva Area Rug - Clearance—
$99.00
More Images




Reva Area Rug - Clearance
| Collection: | Reva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Olive, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Reva |
|---|---|
| Colors: | Tan, Beige, Olive, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























