🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Retsof Area Rug - Clearance
| Collection: | Retsof |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Retsof Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images




Retsof Area Rug - Clearance
| Collection: | Retsof |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Retsof |
|---|---|
| Colors: | Dark Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























