🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Resolven Area Rug - Clearance
| Collection: | Resolven |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray, Charcoal, Light Slate, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $89.00
Resolven Area Rug - Clearance—
$89.00
More Images








Resolven Area Rug - Clearance
| Collection: | Resolven |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray, Charcoal, Light Slate, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Resolven |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray, Charcoal, Light Slate, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























