🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rennert Area Rug - Clearance
| Collection: | Rennert |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, White, Medium Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Rennert Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Rennert Area Rug - Clearance
| Collection: | Rennert |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, White, Medium Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rennert |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, White, Medium Brown, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























