
Reedham Magenta Area Rug
| Collection: | Reedham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Fuchsia, Orange, Sky Blue, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Original: $129.00
-70%$129.00
$38.70More Images






Reedham Magenta Area Rug
| Collection: | Reedham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Fuchsia, Orange, Sky Blue, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Reedham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Fuchsia, Orange, Sky Blue, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























