🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Redland Colorful Abstract Rug
| Collection: | Redland |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Purple, Magenta, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Redland Colorful Abstract Rug—
$69.00
$20.70More Images










Redland Colorful Abstract Rug
| Collection: | Redland |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Purple, Magenta, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Redland |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Purple, Magenta, Teal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.59" |























