🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Red Cael Tumble Dry Washable Rug - Promo
| Collection: | Cael |
|---|---|
| Colors: | Off White, Red, Mustard, Navy, Light Blue, Green |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Oriental |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Red Cael Tumble Dry Washable Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images











Red Cael Tumble Dry Washable Rug - Promo
| Collection: | Cael |
|---|---|
| Colors: | Off White, Red, Mustard, Navy, Light Blue, Green |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Oriental |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cael |
|---|---|
| Colors: | Off White, Red, Mustard, Navy, Light Blue, Green |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Oriental |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























