🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ravenna Jute Rug - Clearance
| Collection: | Ravenna |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Brown, Pale Blue, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ravenna Jute Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Ravenna Jute Rug - Clearance
| Collection: | Ravenna |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Brown, Pale Blue, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ravenna |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Brown, Pale Blue, Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.12" |























