🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Raunds Carpet - Clearance
| Collection: | Raunds |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Ice Blue, Tan, Lime Green, Teal |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $59.00
Raunds Carpet - Clearance—
$59.00
More Images









Raunds Carpet - Clearance
| Collection: | Raunds |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Ice Blue, Tan, Lime Green, Teal |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Raunds |
|---|---|
| Colors: | Navy, Charcoal, Ice Blue, Tan, Lime Green, Teal |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |























