🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ratho Rock Pattern Thick Rug
| Collection: | Ratho |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Charcoal, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Ratho Rock Pattern Thick Rug—
$79.00
$23.70More Images









Ratho Rock Pattern Thick Rug
| Collection: | Ratho |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Charcoal, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ratho |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Charcoal, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























