🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rangely Jute Rug - Clearance
| Collection: | Rangely |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Rangely Jute Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images



Rangely Jute Rug - Clearance
| Collection: | Rangely |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rangely |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Taupe, Beige, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























