🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ramsay Area Rug - Clearance
| Collection: | Ramsay |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black, Medium Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $49.00
Ramsay Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images





Ramsay Area Rug - Clearance
| Collection: | Ramsay |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black, Medium Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ramsay |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Black, Medium Brown, Olive, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.25" |























