
Raja Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Raja |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Rust, Ivory, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Original: $39.00
-70%$39.00
$11.70More Images









Raja Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Raja |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Rust, Ivory, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Raja |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Rust, Ivory, Tan, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























