
Rahm Ivory Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Rahm |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Original: $59.00
-70%$59.00
$17.70More Images








Rahm Ivory Marble Area Rug - Clearance
| Collection: | Rahm |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rahm |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 1" |























