🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ragan Brown Trellis Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Saffell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Ragan Brown Trellis Cotton Rug - Clearance—
$129.00
$38.70More Images


Ragan Brown Trellis Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Saffell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saffell |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |























