🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rachel Black Area Rug
| Collection: | Painswick |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Rachel Black Area Rug—
$69.00
$20.70More Images












Rachel Black Area Rug
| Collection: | Painswick |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Painswick |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Ivory, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























