🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Rach Area Rug - Clearance
| Collection: | Rach |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Rach Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images







Rach Area Rug - Clearance
| Collection: | Rach |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rach |
|---|---|
| Colors: | Beige, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 2" |























