🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Raceland Area Carpet - Clearance
| Collection: | Raceland |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $119.00
Raceland Area Carpet - Clearance—
$119.00
More Images





Raceland Area Carpet - Clearance
| Collection: | Raceland |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Raceland |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























