🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Queenton Area Rug - Clearance
| About: | Create a welcoming atmosphere with this elegant addition. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Iris with geometric pattern, contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Queenton |
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Queenton Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Queenton Area Rug - Clearance
| About: | Create a welcoming atmosphere with this elegant addition. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Iris with geometric pattern, contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Queenton |
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Create a welcoming atmosphere with this elegant addition. This piece is crafted from Wool using hand tufted construction available in Iris with geometric pattern, contemporary style Made in India. |
|---|---|
| Collection: | Queenton |
| Colors: | Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























