🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Quebradillas Area Rug - Clearance
| Collection: | Quebradillas |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Quebradillas Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Quebradillas Area Rug - Clearance
| Collection: | Quebradillas |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Quebradillas |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Jute, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |























