🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Queanbeyan Area Rug - Clearance
| Collection: | Queanbeyan |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $39.00
Queanbeyan Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images








Queanbeyan Area Rug - Clearance
| Collection: | Queanbeyan |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Queanbeyan |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























