🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pwyll Beige Damask Area Rug - Clearance
| Collection: | Pwyll |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Burgundy, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Pwyll Beige Damask Area Rug - Clearance—
$179.00
$53.70More Images







Pwyll Beige Damask Area Rug - Clearance
| Collection: | Pwyll |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Burgundy, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pwyll |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Burgundy, Olive, Medium Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |























