🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Puna Area Rug - Clearance
| Collection: | Puna |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Puna Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images






Puna Area Rug - Clearance
| Collection: | Puna |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Puna |
|---|---|
| Colors: | Black, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 90% Wool, 10% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























