🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Przodkowo Floor Lamp
| Collection: | Przodkowo |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, White, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Rotary |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$169.00
Przodkowo Floor Lamp—
$169.00
More Images


Przodkowo Floor Lamp
| Collection: | Przodkowo |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, White, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Rotary |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Przodkowo |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, White, Metallic - Bronze |
| Material: | Body: Resin / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Plastic |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Floor Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Beige |
| Cord Length: | 8' |
| Switch Type: | Rotary |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























