🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Progreso Area Rug - Clearance
| Collection: | Progreso |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Progreso Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images



Progreso Area Rug - Clearance
| Collection: | Progreso |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Progreso |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























