🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Proctor Carpet - Clearance
| Collection: | Proctor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Wool, 30% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Proctor Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Proctor Carpet - Clearance
| Collection: | Proctor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Wool, 30% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Proctor |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Wool, 30% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























