🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Priscilla Area Rug - Promo
| Collection: | Parkfield |
|---|---|
| Colors: | Tan, Teal, Sky Blue, Beige, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Priscilla Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images














Priscilla Area Rug - Promo
| Collection: | Parkfield |
|---|---|
| Colors: | Tan, Teal, Sky Blue, Beige, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Parkfield |
|---|---|
| Colors: | Tan, Teal, Sky Blue, Beige, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























