🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Princewick Area Rug - Clearance
| Collection: | Princewick |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Rust, Tan, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Princewick Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images


Princewick Area Rug - Clearance
| Collection: | Princewick |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Rust, Tan, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Princewick |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Rust, Tan, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 1" |























