🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Presto Area Rug - Clearance
| Collection: | Presto |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $69.00
Presto Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images





Presto Area Rug - Clearance
| Collection: | Presto |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Presto |
|---|---|
| Colors: | Black |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























