🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Potterspury Area Rug - Clearance
| Collection: | Potterspury |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Blue, Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Potterspury Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images








Potterspury Area Rug - Clearance
| Collection: | Potterspury |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Blue, Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Potterspury |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Blue, Navy |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Wool, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























