🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Portis Area Carpet - Clearance
| Collection: | Portis |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Portis Area Carpet - Clearance—
$129.00
$38.70More Images



Portis Area Carpet - Clearance
| Collection: | Portis |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Portis |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























