🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Porthcawl Wool Area Rug
| Collection: | Porthcawl |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Burgundy, Rust, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Porthcawl Wool Area Rug—
$109.00
$32.70More Images

















Porthcawl Wool Area Rug
| Collection: | Porthcawl |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Burgundy, Rust, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Porthcawl |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Burgundy, Rust, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























