🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Portglenone Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Portglenone |
|---|---|
| Colors: | White, Gold, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Portglenone Ceiling Light - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Portglenone Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Portglenone |
|---|---|
| Colors: | White, Gold, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Portglenone |
|---|---|
| Colors: | White, Gold, Translucent |
| Material: | Fixture: Cotton, Iron |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | White |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Cord |
| Cord Length: | 8' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























