🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pontlliw Area Rug - Clearance
| Collection: | Pontlliw |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Dusty Pink, Pink, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Pontlliw Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images














Pontlliw Area Rug - Clearance
| Collection: | Pontlliw |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Dusty Pink, Pink, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pontlliw |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Dusty Pink, Pink, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.28" |























