🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pomerene Carpet - Clearance
| Collection: | Pomerene |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Ice Blue, Dark Red, Navy, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $99.00
Pomerene Carpet - Clearance—
$99.00
More Images









Pomerene Carpet - Clearance
| Collection: | Pomerene |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Ice Blue, Dark Red, Navy, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pomerene |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Olive, Ice Blue, Dark Red, Navy, Pink |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% NZ Wool, 10% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























