🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pofadder Viscose&Wool Patchwork Rug
| Collection: | Pofadder |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Rust, Pink, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Pofadder Viscose&Wool Patchwork Rug—
$109.00
$32.70More Images







Pofadder Viscose&Wool Patchwork Rug
| Collection: | Pofadder |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Rust, Pink, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pofadder |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Blue, Rust, Pink, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























