🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Plummer Area Carpet - Clearance
| Collection: | Plummer |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $69.00
Plummer Area Carpet - Clearance—
$69.00
More Images



Plummer Area Carpet - Clearance
| Collection: | Plummer |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Plummer |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























