🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Plainville Area Rug - Clearance
| Collection: | Plainville |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $69.00
Plainville Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images





Plainville Area Rug - Clearance
| Collection: | Plainville |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Plainville |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.36" |























