🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pipersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Pipersville |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Pipersville Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Pipersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Pipersville |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Pipersville |
|---|---|
| Colors: | Navy, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























